306
Кабмін затвердив створення системи «е-Консул»
— Казна та Політика

Кабінет Міністрів доручив Міністерству закордонних справ забезпечити роботу інформаційно-комунікаційної системи «е-Консул».
Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.
На засіданні 16 серпня уряд затвердив Положення про інформаційно-комунікаційну систему «е-Консул». Зокрема, доповнив перелік функцій МЗС пунктом про створення, забезпечення функціонування та модернізації інформаційно-комунікаційних систем консульської служби.
МЗС має забезпечити введення в експлуатацію системи «е-Консул» у межах уже передбачених видатків держбюджету на відповідний рік. А також коштом міжнародної технічної допомоги та інших джерел, не заборонених законодавством.
Мельничук не уточнює, що це за система. За словами народного депутата Олексія Гончаренка, вона створена для цифровізації та автоматизації консульських послуг.
Нагадаємо, у 2021 році МЗС уже оголошувало тендер на супровід та технічну підтримку функціонування ІТС «е-Консул». У документації цього тендеру йшлося про послуги з доробки функціоналу «е-Черги» — електронної черги МЗС для отримання консульських послуг, — а також розгортання нових релізів модулів ІТС «е-Консул».
За матеріалами: hromadske
Поділитися новиною
Також за темою
Міносвіти розробило калькулятор для точного розрахунку зарплати вчителів — деталі
Законопроєкт про надрокористування: про просить бізнес
У Держстаті повідомили, як зріс реальний ВВП за 2025 рік
На 37% більше: три найбільші благодійні фонди України зібрали у 2025 рекордні 105,87 млрд грн — НБУ
Які виплати отримують військові після звільнення з полону — детальне роз’яснення від Міноборони
«Виведення азартних ігор з тіні»: Мінцифри пропонує змінити податки на гральний бізнес
