Хто з працівників військових адміністрацій повинен подавати декларації — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Хто з працівників військових адміністрацій повинен подавати декларації

Казна та Політика
87
Хто з працівників військових адміністрацій повинен подавати декларації
Хто з працівників військових адміністрацій повинен подавати декларації, Фото: nazk.gov.ua
Національне агентство з питань запобігання корупції дало роз’яснення, як саме повинні подавати декларації працівники військових адміністрацій.
За загальним правилом працівники військових адміністрацій (населених пунктів, а також районних, обласних військових адміністрацій), які здійснюють функції представників влади та/або виконують організаційно-розпорядчі чи адміністративно-господарські функції, повинні подавати декларації як посадові та службові особи державних органів.
Водночас, зазначають у НАЗК, можлива ситуація, коли й іншим працівникам військових адміністрацій слід подати декларацію.
Такими особами є:
  • державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, які перебувають у відпустці без збереження заробітної плати, у простої, або з якими призупинено дію трудового договору, та які працевлаштовані у військовій адміністрації;
  • особи рядового і начальницького складу державної кримінально-виконавчої служби, особи начальницького складу служби цивільного захисту, Державного бюро розслідувань, Національного антикорупційного бюро України, поліцейські, які відряджені до військової адміністрації;
  • інші декларанти, які до працевлаштування чи відрядження у військову адміністрацію були і залишаються декларантами за іншими посадами / статусами, визначеними в ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції».
Працівники військових адміністрацій, які здійснюють функції представників влади та/або виконують організаційно-розпорядчі чи адміністративно-господарські функції, та є декларантами за іншою посадою/правовим статусом, набувають подвійного статусу декларанта.
Такі ж правила поширюються й на начальників військових адміністрацій. У НАЗК також звертають увагу, що у разі утворення військової адміністрації для здійснення повноважень відповідної ради (сільської, селищної, міської, районної чи обласної) депутати таких рад продовжують перебувати у статусі «депутата міської ради» і продовжують бути декларантами, хоч можуть і не здійснювати відповідні повноваження.

Борітеся — поборемо! Слава Україні!

За матеріалами:
Дзеркало Тижня
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас