Дітям українських біженців у Словаччині надають ваучери на покупку ноутбуків і планшетів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Дітям українських біженців у Словаччині надають ваучери на покупку ноутбуків і планшетів

Особисті фінанси
610
Дітям українських біженців у Словаччині надають ваучери на покупку ноутбуків і планшетів
Дітям українських біженців у Словаччині надають ваучери на покупку ноутбуків і планшетів
Діти українських біженців, що знайшли прихисток від війни у Словаччині, у рамках проєкту «Український учень» (Ukrajinský žiak) можуть отримати ваучер у розмірі 350 євро на покупку ноутбука чи планшета.
Про це пише uamedia.eu.
Проєкт було запущено 11 серпня, і спочатку він був розрахований лише на дітей, зарахованих до словацьких шкіл. За перший місяць роботи для участі у ньому зареєструвалося понад 5 тисяч школярів. Починаючи з середини вересня організатори спростили вимоги для отримання ваучерів. Тепер його можуть отримати всі українські діти віком від 6 до 18 років, які мають статус біженця (odídenec).

Як взяти участь

Для участі у проекті необхідно зареєструватися на сайті Ukrajinský žiak.
  • Якщо дитина вже ходить до словацької школи, то заявнику достатньо заповнити реєстраційну форму.
  • Якщо ні, то при реєстрації потрібно вибрати варіант «Не учень словацької школи» та поставити галочки у всіх полях. Таким чином заявник підтверджує, що він зацікавлений у шкільному навчанні своєї дитини в Словаччині.
При цьому дитина буде зобов’язана скласти тести на знання словацької мови та перевірити навички в галузі інформаційних технологій за допомогою IT Fitness Test.
Тести можуть бути здані відразу після реєстрації та не пізніше 10 жовтня. Перевірку знання словацької мови мають пройти діти віком від 6 до 18 років, україномовну версію IT Fitness Test — від 15 до 18 років.
Результати тестів не вплинуть на участь у проєкті, а лише вказуватимуть на рівні знань та володіння навичками. Після перевірки даних заявник отримає цифровий ваучер на 350 євро, який можна використовувати при покупці нового планшета або ноутбука. Зробити це можна у будь-якому магазині цифрової техніки, який бере участь у проекті «Український учень».
Реєстрація учасників триватиме до 30 вересня 2023 року, отримані ваучери можна використовувати до 31 жовтня 2023 року. З усіх питань можна звернутися в телеграм-чат проєкту або в кол-центр за телефоном +421 232 284 467 — консультації даються українською мовою кожного робочого дня з 9 до 17 години.

Корисна інформація для тих, хто зараз в Україні, чи за кордоном

За матеріалами:
donpatriot.news
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас