231
Британія оголосила нові санкції, які скоротять можливості рф фінансувати війну
— Фондовий ринок

Британія запровадила нові санкції проти незаконної торгівлі золотом. Це скоротить можливості росії фінансувати війну проти України.
Про це йдеться у заяві Міністерства закордонних справ Британії, повідомляє Reuters.
Британський уряд у рамках санкцій заморозив активи чотирьох осіб, які займалися контрабандою золота.
Також були заморожені активи ще однієї людини, яка купила російське золото на суму понад 300 мільйонів доларів і тим самим забезпечила дохід рф.
У МЗС наголосили, що незаконна торгівля золотом — це «напад на законну торгівлю цінним товаром, який підживлює корупцію, підриває верховенство закону і вкорінює порушення прав людини».
«росія використовує незаконну торгівлю золотом для відмивання грошей та обходу санкцій, тим самим підтримуючи військові дії путіна», — додали у відомстві.
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
10 прихованих функцій камери вашого смартфона
Xiaomi вирішила оновити знятий з виробництва смартфон (фото)
Світові інвестиції в датацентри досягли рекордного $61 млрд цього року — S&P Global
ТОП-10 найкращих смартфонів 2025 року (думка техноблогера)
Вперше поставлено вагони-платформи для євроколії
«Київміськбуд» завершує процедуру докапіталізації
