525
Бізнес у лютому: кількість нових ФОП зменшується, а реєстрацій нових компаній побільшало (інфографіка)
— Особисті фінанси

У лютому дещо зменшилась кількість реєстрацій нових ФОП — до 16,6 тисяч. Натомість, у порівнянні з січнем, побільшало реєстрацій нових компаній — 2,7 тисячі.
Про це повідомляє Опендатабот.

У лютому кількість договорів до січня майже не змінилась, а ось актів побільшало на 8%. У порівнянні з показниками лютого 2022 року до великого вторгнення, електронний документообіг значно активувався: 2х договорів, 1,5х — актів.

У лютому стан справ українських рестораторів дещо погіршився. За даними української компанії з автоматизації закладів Poster POS кількість працюючих закладів істотно не змінилась, але їх обіги впали на 7%.

За даними сервісу Хорошоп, після активного грудневого шопінгу та й відпочинку від нього на новорічних канікулах у лютому українці стали більше купувати в інтернеті. В середньому, минулого місяця українці шопились в інтернет-магазинах в 1,3 рази більше, ніж до початку повномасштабної війни.

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.
За матеріалами: Finance.ua
Поділитися новиною
Також за темою
Експертка назвала ключові правила, які повинен знати кожен інвестор під час фінансової кризи
Як перевірити статус своїх соціальних виплат
Податкова розповіла, скільки постраждалих від війни тимчасово не сплачують податки
291,5 млн грн: загальна вартість оренди державного та комунального майна на Прозорро. Продажі за 5 років
Які вакансії отримували найбільше відгуків в Україні з 2021 по 2025
Держава компенсуватиме 50% автоцивілки ветеранам та людям з інвалідністю — 11 рішень уряду