364
Wizz Air відновить рейси до Молдови
— Фондовий ринок

Угорський лоукостер Wizz Air планує з грудня відновити регулярні рейси до Молдови, які припинив у березні через безпекову ситуацію, пов’язану з обстрілами росією України.
Як повідомляє TV8, молдавський прем'єр-міністр Дорін Речан заявив, що з грудня Wizz Air виконуватиме рейси сполученням Кишинів-Рим, Кишинів-Мілан і Кишинів-Лондон.
Зазначається, що з 14 березня авіакомпанія скасувала всі рейси в/з Кишинева. Рішення було ухвалене «внаслідок нещодавніх подій у Молдові та високого, але не безпосереднього ризику в повітряному просторі країни».
Крім того, в аеропорту Кишинева нещодавно почали працювати нові авіакомпанії з новими рейсами до Тель-Авіва, Афін і Баку. Також компанії, які вже діють на молдавському авіаринку, завершили свої рейси.
Довідка Finance.ua:
- у жовтні 2022 року Wizz Air заявив про те, що закриває базу в Молдові через російські ракети, якими обстрілюють Україну;
- повідомлялося, що до 30 листопада 2022 року Wizz Air продовжить виконувати рейси з Кишинева до Австрії, Бельгії, Кіпру, Чехії, Франції, Німеччини, Угорщини, Італії, Нідерландів, Іспанії та Великої Британії.
Страховка для виїзду за кордон на Finance.ua
За матеріалами: УНІАН
Поділитися новиною
Також за темою
Daihatsu Mira перевтілюється у «сплячу ракету» з каркасом безпеки
Apple випустила важливе оновлення iOS 12.5.8 для старих iPhone
Засновник Dragon Capital продав міноритарну частку в «Українській правді» нідерландському фонду Pluralis
Фонд держмайна продав селекційно-генетичний центр майже за 87 мільйонів гривень
Дохід OpenAI збільшився в 10 разів з моменту запуску ChatGPT у 2023 році
Netflix заробив $1,5 млрд на рекламі у 2025 році та планує подвоїти цей показник у 2026-му
