Від 25 до 40 тис. грн: деякі українські сім’ї можуть отримати допомогу на дітей — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Від 25 до 40 тис. грн: деякі українські сім’ї можуть отримати допомогу на дітей

Особисті фінанси
1346
Від 25 до 40 тис. грн: деякі українські сім’ї можуть отримати допомогу на дітей
Від 25 до 40 тис. грн: деякі українські сім’ї можуть отримати допомогу на дітей
Прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу та сім’ї опікунів, які перебувають за кордоном, можуть отримати нову виплату грошової допомоги від Організації СОС Дитячі Містечка. Максимальна сума виплати — 40 тисяч гривень. Розповідаємо, як її оформити.

Хто і де може отримати допомогу

Згідно з інформацією на сайті організації, виплату отримають ті прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу та сім’ї опікунів (піклувальників), до яких були влаштовані двоє та більше дітей віком до 18 років, що на момент звернення перебувають за межами України.
Допомогу можуть отримати родини в Україні, які їдуть у визначені країни, щоб забрати дитину з інституційного закладу для влаштування.
Однак це нарахування не здійснюватиметься на території тимчасово окупованих територій та зони активних і бойових дій.

Сума нарахування

  • 25 000 грн — виплачуються особі, до сім’ї якої були влаштовані діти, що на момент звернення перебувають у Польщі та інших країнах Східної Європи (Болгарія, Угорщина, Молдова, Румунія, Словаччина, Чехія тощо).
  • 35 000 грн — виплачуються особі, до сім’ї якої були влаштовані діти, що на момент звернення перебувають у Німеччині й інших країнах Західної та Північної Європи (Австрія, Бельгія, Велика Британія, Ірландія, Нідерланди, Франція, Греція, Іспанія, Італія, Хорватія, Данія, Норвегія, Швеція, Латвія, Литва, Естонія тощо).
  • 40 000 грн — виплачуються особі, до сім’ї якої були влаштовані діти, що на момент звернення перебувають у Туреччині, Грузії, Вірменії, Азербайджані та інших країнах, не зазначених вище.

Читайте також: Які соціальні виплати доступні в Україні

Для участі у програмі особам, які мають право на цю виплату, треба звернутись до уповноважених органів і служб у справах дітей за місцем свого перебування. Органи і служби у справах дітей направляють офіційний лист-звернення щодо надання грошової цільової благодійної допомоги для забезпечення права дітей, що перебувають за кордоном, на сім’ю та здійснення їх влаштування до сімейних форм виховання на електронну адресу організації office@sos-ukraine.org
Офіційний запит повинен містити таку інформацію:
  • дані заявника (ПІБ, контактний номер телефону, місце фактичного проживання на дату звернення),
  • підтвердження факту влаштування дітей до сімейної форми виховання (зазначити реквізити рішення про влаштування та додати копію),
  • місцезнаходження дітей на момент прийняття рішення,
  • кількість дітей,
  • готовність супутніх документів дітей для повернення в Україну,
  • орієнтовний маршрут та дати запланованої поїздки заявника у країну перебування дітей, а також повідомлення про потребу заявника в отриманні грошової благодійної допомоги.
До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші до зарплати 💸

За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас