230
В Євросоюзі вирішили створити резерв дизельного пального для України
— Енергетика
Євросоюз створить резерв дизельного пального. Це стане частиною допомоги Україні, що має забезпечити більш комфортне проходження наступного опалювального сезону. Про це пише ЄП з посиланням на джерело в Кабміні.
Співрозмовник видання зазначив: «Наразі, якщо наступні атаки росіян не призведуть до критичних вражень нашої енергетичної інфраструктури, ми не очікуємо планових відключень взимку при температурі повітря вище за 10 градусів морозу».
За його словами, уряді готуються до менш сприятливого розвитку подій, включаючи тривалі аварійні відключення. Тому одним з ключових елементів підтримки України стане резерв дизельного пального, який вже почали закуповувати в ЄС.
«Ці запаси будуть зберігатися в ЄС, а не в Україні, щоб вони не стали ціллю російських атак. Проте вони дозволять нам забезпечити роботу генераторів, на яких в такому випадку працюватимуть соціальні заклади», — пояснив він.
За матеріалами: Економічна Правда
Поділитися новиною
Також за темою
В Україні запрацював найбільший комплекс систем зберігання енергії на 200 МВт
У росії паливна криза охопила 20 регіонів
«Плата» за купівлю російської нафти: Трамп запропонував ЄС ввести 100%-тарифи проти Індії та КНР
МВФ підрахував втрати Орбана після відмови ЄС від російських нафти і газу
Угорщина підписала контракт на закупівлю газу у Заходу
Угорщина почне видобуток газу на одному з найбільших родовищ світу