249
Україна отримає другий транш допомоги за рахунок активів росії до березня — Боррель
— Казна та Політика

Глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель розраховує, що другий транш військової допомоги Україні за рахунок доходів від заморожених російських активів може бути виплачений до березня наступного року.
Про це він заявив на пресконференції в Брюсселі після неформальної наради міністрів оборони країн ЄС.
«До березня другий транш від надзвичайних доходів буде розблоковано. Ми так підтримаємо українську оборонну промисловість, наскільки це буде можливим», — повідомив Боррель.
При цьому високий представник ЄС із закордонних справ нагадав, що Євросоюз уже виділяє перший транш із доходів від заморожених активів рф у 1,4 млрд євро через Європейський фонд миру для військової підтримки України.
Частина цієї суми надійде безпосередньо Україні, уточнив Боррель, «щоб надати імпульс українській оборонній промисловості».
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Гроші від бабусі: чиновник задекларував, що знайшов у гаражі спадок 653 тис. доларів
Коли в Україні почнуть ремонти доріг — відповідь Уряду
У ЄС оцінили економічний внесок українських біженців
Які галузі найбільше наповнюють бюджет — дані ДПС
Домогосподарствам можуть дозволити вести бізнес без реєстрації ФОП
Аудит «сплячих» ліцензій на родовища — про що йдеться
