У службі зайнятості назвали середній розмір зарплат у Києві — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У службі зайнятості назвали середній розмір зарплат у Києві

Особисті фінанси
4592
У службі зайнятості назвали середній розмір зарплат у Києві
У службі зайнятості назвали середній розмір зарплат у Києві
У Києві середня зарплата у вакансіях становить 14,2 тис. гривень.
Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на дані Київського міського центру зайнятості.

Кого в Києві шукають найчастіше

У службі зайнятості інформують, що найчастіше роботодавці столиці шукають: працівників сфери торгівлі та послуг (продавці продовольчих товарів, продавці-консультанти, кухарі, охоронці, соціальні робітники, помічники вихователів, перукарі).
Стабільно високий попит на кваліфікованих робітників: водіїв автотранспортних засобів, електромонтерів, слюсарів різних спеціальностей, швачок, монтажників, електрогазозварників, робітників з комплексного обслуговування будинків, малярів.
Також у попиті професіонали: сестри медичні, вчителі, вихователі, фармацевти, інженери, лікарі, психологи, музичні керівники, економісти.

Скільки громадян шукають роботу через службу зайнятості

Зазначається, що послугами столичної служби зайнятості від початку року скористалися 26,3 тисячі громадян, з них 5,6 тисячі осіб забезпечено роботою за сприяння фахівців служби.
«З початку 2023 року 26,3 тис. громадян скористалися послугами столичної служби зайнятості, зокрема, 5,1 тис. представників соціально вразливих категорій населення; 19,2 тис. мали статус зареєстрованого безробітного», — зазначають у КМЦЗ.
Зазначається, що 619 мешканців столиці отримали ваучер на навчання для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

На які професії є попит

За даними КМЦЗ, у столиці є попит на такі професії та спеціальності: «Психологія», «Медсестринство», «Соціальна робота», «Середня освіта (за предметними спеціалізаціями)», «Маркетинг», «Інженерія програмного забезпечення», «Водій автотранспортних засобів», «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» тощо.
Повідомляється, що від початку року 335 киян узяли участь у громадських та інших тимчасових роботах.
Водночас від початку року 4,4 тисячі роботодавців Києва поінформували столичну службу зайнятості про наявність 25,1 тис. вакансій. Найбільше їх в оптовій і роздрібній торгівлі (17%), у сфері освіти (15%), в державному управлінні й обороні (14%), на транспорті (10%), у закладах охорони здоров’я та на підприємствах переробної промисловості (по 9%).
До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші до зарплати 👛

За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас