Sense Bank рекомендує ФОПам підключити програмну касу та захисти себе від можливих штрафів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555
ПРОМО

Sense Bank рекомендує ФОПам підключити програмну касу та захисти себе від можливих штрафів

Кредит&Депозит
52
Sense Bank рекомендує клієнтам малого та середнього бізнесу підключити багатофункціональний Android POS-термінал, який використовує програмну касу є-чек. При підключенні до 31 жовтня додатку є-чек клієнти отримають від партнера рік безкоштовного користування.
Завдяки терміналу ФОПи зможуть не лише приймати оплату картками, але й видавати фіскальний чек, як того наразі вимагає законодавство. Так, з 01 жовтня всім торговцям — платникам єдиного податку ІІ-ІІІ груп ФОПів, незалежно від суми доходів необхідно мати РРО (реєстратор розрахункових операцій (касовий апарат/фіскальний реєстратор) або програмний РРО. У випадку відсутності РРО/ПРРО Подаковим кодексом України передбачені штрафні санкції у розмірі 25−150% від суми чеку, а також 8−20 тис грн за незабезпечення прийому безготівкових оплат.
Звертаємо увагу, що програма каса є-чек від партнера може бути встановлена на будь-який інший пристрій окремо від POS-терміналу лише за 10 хвилин. Наприклад, в смартфоні Android та iOS, або на комп’ютері, планшеті (WEB-версія).
Термін оформлення/встановлення терміналу від моменту прийняття рішення до 5 днів.
Sense Bank — один із системно важливих банків України з близько 130 відділеннями по всій Україні. Фінустанова обслуговує близько 3 млн. фізичних, 55 тис. юридичних осіб та 85 тис ФОПів. У банку працює близько 4 тис. співробітників.
За матеріалами:
Сенс Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас