887
Рада відклала розгляд законопроєкту по скасуванню імпортних пільг на товари й авто
— Казна та Політика
Верховна Рада має намір розглянути урядовий законопроєкт № 7418 про скасування імпортних пільг на товари та автомобілі в червні, але цього тижня голосування не буде.
Про це повідомив у Telegram заступник голови парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк.
«Голосування в Раді щодо законопроекту № 7418 цього тижня не буде. Але буде в червні», — написав нардеп.
Нагадаємо, Кабінет Міністрів пропонує повернути мита на ввезені в Україну авто для власного користування.
Податковий комітет ВР рекомендував Раді прийняти за основу і в цілому урядовий законопроєкт № 7418, який передбачає повернення мита та ПДВ на імпортні товари.
Довідка Finance.ua:
- у пояснювальній записці до проєкту закону йдеться, що відновлення оподаткування імпорту необхідне для наповнення держбюджету та ліквідації надмірної конкурентної переваги у порівнянні з продукцією, що виробляється всередині країни;
- для всіх авто (окрім тих, що йдуть на потреби ЗСУ) пропонують з 1 липня скасувати пільгу ПДВ та мита. Паралельно Кабмін розробляє новий закон про спрощене розмитнення авто через «Дію».
До речі, обрати обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності можна прямо на Finance.ua.
За матеріалами: Економічна Правда
Поділитися новиною
Також за темою
Водії-порушники сплатили штрафів на 700 мільйонів лише за пів року
У 2026 році на розвиток Центрів життєстійкості спрямують 1 млрд гривень
Основні торговельні партнери України за 8 місяців
Стриманий оптимізм: бізнес поліпшив оцінки ділової активності
Український ІТ-експорт зріс до $555 мільйонів
За поточних темпів на розмінування України знадобиться 83 роки, — Рахункова палата