579
Прибуток Samsung завдяки ажіотажу навколо штучного інтелекту може зрости у 13 разів

Операційний прибуток Samsung Electronics за підсумками II кварталу 2024 року порівняно з цим же періодом 2023 року може збільшитися у 13 разів. Це пов’язують з тим, що попит на технології штучного інтелекту сприяє відновленню цін на чипи пам’яті. Про це пише Reuters.
За оцінками LSEG SmartEstimate на основі прогнозів 27 аналітиків, операційний прибуток компанії в кварталі, який закінчився 30 червня, може становити 8,8 трлн вон ($6,34 млрд).
Якщо прогнози справдяться, то це буде найвищий операційний прибуток Samsung із III кварталу 2022 року. За підсумками II кварталу минулого року операційний прибуток компанії становив 670 млрд вон.
За оцінками спеціалістів, операційний прибуток підрозділу Samsung з випуску чипів буде на рівні 4,6 трлн вон, а мобільного бізнесу — на рівні близько 2,2 трлн вон.
Раніше Samsung повідомила, що операційний прибуток компанії за перший квартал 2024 року зріс на 932,8%, до 6,61 трлн вон (близько $4,8 млрд).
За матеріалами: mezha.media
Поділитися новиною
Також за темою
lifecell змінює ціни та умови за низкою тарифів
Фейкові «соцвиплати»: українців попередили про нову хвилю шахрайства у Viber
Служба зайнятості назвала найбільш дефіцитні професії в Україні
НБУ ухвалив рішення про ліквідацію Мотор-Банку
Ринок оренди пожвавився: у яких містах найбільше відгуків
Бізнес просить владу спростити працевлаштування іноземців через дефіцит кадрів
