246
Німеччина майже за рік заморозила активи рф на понад €5 млрд
— Світ

Загальна сума арештованих Німеччиною російських активів у зв’язку з санкціями з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну становить 5,32 мільярда євро.
Про це повідомило Федеральне міністерство фінансів у відповідь на запит Welt.
До цієї суми входять активи російських фізичних і юридичних осіб, які перебувають у списку санкцій ЄС, зокрема Центробанк росії. Водночас відомство не захотіло розповідати деталей щодо заморожених активів російських олігархів у Німеччині.
Видання також вказує, що Центральний офіс із забезпечення дотримання санкцій (ZfS) все ще перебуває на стадії створення. Як уточнили у відомстві, наразі там працюють 36 співробітників, але штат все ще розширюється.
Відповідно до закону про застосування санкцій II, ZfS також має вести реєстр заморожених активів, який мав би публікуватися на вебсайті органу. Однак поки що цього не сталося.
«Записи можуть бути зроблені тільки за наявності статусу безпечного розслідування... Розпочато технічне впровадження реєстру активів», — пояснили у Міністерстві.
За матеріалами: hromadske
Поділитися новиною
Також за темою
Яку країну назвали найкращою для цифрових кочівників у 2025 році
Пенсійні накопичення у смартфоні: у яких країнах це вже працює
ТОП-5 найнебезпечніших країн у Європі: куди бажано не їхати — рейтинг
ЄС планує впровадити єдині правила для стартапів, аби сприяти їхньому розвитку
Де у Польщі житло стало дешевше, а де ціни зросли
Світові ціни на продовольство знижуються