"Укрзалізниця" скасувала обов'язкове включення вартості постільної білизни в ціну квитка


"Укрзалізниця" скасувала обов'язкове включення вартості постільної білизни в ціну квитка

Державна адміністрація залізничного транспорту ("Укрзалізниця") скасувала з 6 квітня обов'язкове включення в ціну залізничного квитка вартості придбання комплекту постільної білизни. Про це повідомила прес-служба Антимонопольного комітету.

Відповідно до повідомлення, виконуючи рекомендації Антимонопольного комітету, "Укрзалізниця" телеграмою від 6 квітня №Ц-2/82 скасувала телеграму від 28 лютого №Ц-2/40, який уводили обов'язкове включення вартості постелі в ціну квитка на всіх залізницях.

Нова редакція правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу й пошти залізничним транспортом передбачає, що до складових вартості проїзного документа може відноситися, за бажанням пасажира, плата за користування комплексом постільних речей. 19 квітня на урядовому комітеті з питань розвитку галузевої економіки був схвалений проект постанови Кабміну "Про внесення змін у порядок обслуговування громадян на залізничному транспорті" з урахуванням пропозицій АМКУ.

Відповідно до постанови, дана послуга добровільна й поширюється на всі пасажирські вагони поїздів "Укрзалізниці".

"Отримуючи гроші під час розрахунку з пасажиром, касир повинен запитати, чи включати у квиток вартість постілі, і діставши відповідь "так" або "ні", назвати вартість постелі й загальну вартість квитка", - відзначив голова АМКУ Олексій Костусєв.

Наказ Мінтрансзв’язку про нові правила порядку обслуговування громадян на залізничному транспорті, що буде враховувати можливість придбання комплекту постільної білизни, вступить у дію з 1 травня.

Як повідомлялася, "Укрзалізниця" з 1 березня включила в ціну залізничного квитка вартість придбання комплекту постільної білизни.

Монополіст залізничних перевезень державна компанія "Укрзалізниця" поєднує 6 залізниць

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua