Іран пропонує Росії створити "газовий" ОПЕК


Іран пропонує Росії створити "газовий" ОПЕК

Духовний лідер і керівник Ісламської Республіки Іран аятолла Алі Хаменеі висловив ідею про створення разом з Росією організацію із співробітництва в газовій сфері.

"Наші країни, допомагаючи один одному, можуть створити організацію, пов'язану зі співробітництвом у газовій сфері, подібну ОПЕК",- сказав Алі Хаменеі на зустрічі із секретарем, Ради Безпеки РФ Ігорем Івановим, яки перебуває у Тегерані.

При цьому він підкреслив важливість, що представляє для Тегерана співробітництво з Москвою. Хаменеі також висловив надію на розширення цього співробітництва в галузі політики, економіки та на міжнародній арені.

У свою чергу Іванов завірив, що Росія готова до розширення співробітництва. Він позитивно оцінив підсумки переговорів в Ірані.

Нагадаємо, Іванов перебував з візитом у Тегерані. Він провів переговори із президентом Ірану Махмудом Ахмаді Нежадом, міністром закордонних справ Манучехром Моттакі та главою іранської делегації на переговорах з ядерної проблематики Алі Ларіджані.

Алі Хаменеі привітав передане йому секретарем СБ РФ послання президента Росії і висловив надію на подальше розширення та поглиблення співробітництва з Росією в різні сферах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua