Міноборони розпочало кадрову реформу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Міноборони розпочало кадрову реформу

35
СУСПІЛЬСТВО
Міністерство оборони реформує політику підготовки і використання кадрів у міністерстві і Збройних силах.
Про це повідомив на прес-конференції в понеділок начальник Головного управління кадрової політики Міноборони Микола Нещадим. За його словами, Міноборони реформує кадрову політику в зв'язку з переходом на контрактну систему комплектування Збройних сил і змінами в їхній міжнародній діяльності. Нещадим сказав, що Міноборони ввело процес ротації офіцерів на командних і штабних посадах у залежності від терміну, що офіцер уже прослужив: молодші офіцери призначаються на нову посаду через 2-3 року роботи на старій посаді, старші офіцери - через 5-6 років.
Нещадим також повідомив, що з цього року діє нова система атестації офіцерів, що підвищила її якість і об'єктивність, а також введена атестація офіцерів 1 раз у 5 років замість 1 рази в 4 роки.
Крім того, Міноборони ввело призначення на нові посади при наявності визначеного освітнього рівня, при цьому підвищивши вимоги до утворення і створило систему формування кадрового резерву для призначення на вищі командні посади. Нещадим сказав, що Міноборони підсилило підготовку державних службовців, необхідних для створення цивільного міністерства, уводить диференційовані оклади для офіцерів у залежності від займаної посади і виконуваної роботи і прагне підвищити престиж військової служби.
Зараз у Збройних силах служать близько 80 тис. офіцерів, а до 2015 року, коли українська армія повинна бути переведена на контрактний принцип комплектування, їх залишиться близько 40 тис.
За матеріалами:
УСПП
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас