Міненерго: Цін на газ для Білорусії з 2007 р. підскочить до 90%


Міненерго: Цін на газ для Білорусії з 2007 р. підскочить до 90%

Зростання цін на газ для кінцевих промислових споживачів у Білорусії з 1 січня 2007 року може скласти до 90%, повідомив заступник міністра енергетики республіки Римма Філімонова.

При цьому підвищення тарифів на електроенергію планується обмежити 20%, теплоенергію - 40%.

"Остаточне рішення по збільшенню внутрішніх цін на енергоносії ще не прийнято", - додала Филимонова.

Вона відзначила, що мінімізувати ріст тарифів на електроенергію для промспоживачів дозволить "вишукування резервів у енергетиків і держави". У цьому зв'язку енергооб’єкти будуть скорочувати витрати, активізувати енергозбереження й знижувати інші витрати, пов'язані з виробництвом електроенергії, додала заступник міністра.

За її словами, у Білорусії збережеться система пільгових тарифів на енергоресурси для найбільш енергоємних підприємств. "Деяким підприємствам пільги дали. Розглядалося кожне підприємство, його енергоємність, частка енергоресурсів у витратах, вплив зростання цін на кінцевий фінансовий результат", - пояснила Филимонова.

Вона також повідомила, що, з урахуванням збільшенняобсягів перехресного субсидування, підвищення тарифів для населення буде обмежено по газу та електроенергії 20%, на теплоенергію - 12%.

Як повідомлялося, з 1 січня 2007 року "вхідна" ціна на газ у Білорусії збільшилася в 2,14 рази - до 100 дол. за 1 тис. куб. м.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua