"Наша Україна" пропонує призначити Ющенка прем'єром — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

"Наша Україна" пропонує призначити Ющенка прем'єром

17
Блок партій "Наша Україна" під час переговорів з іншими політичними силами, що пройшли у Верховну Раду, пропонує змінити чинний Кабінет міністрів і призначити прем'єром лідера блоку Віктора Ющенка.
Про це Українським Новинам повідомив лідер УНР, що входить у "Нашу Україну", Юрій Костенко. "На переговорах ми називаємо прізвище Ющенка", — сказав Костенко.
Він висловив думку, що повернення Ющенка в прем'єрське крісло дозволить країні домогтися подальшого прогресу в економічному розвитку. Як відомо, зараз партії і блоки, що пройшли до Верховної Ради, ведуть переговори про створення більшості в парламенті, у тому числі обговорюючи можливість зміни уряду.
За відставку чинного Кабміну на чолі з Анатолієм Кінахом, окрім "Нашої України", також виступає блок Юлії Тимошенко, котрий пропонує призначити прем'єром її, і Комуністична партія.
Блок партій "За єдину Україну" та СДПУ (о) вважає за потрібне зберегти Кабінет Кінаха. Ющенко був прем'єром із грудня 1999 по квітень 2001 року, домігшись тенденцій сталого економічного росту.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас