112
Пинзеник: План по надходженню до держбюджету за лютий виконано на 100,5%
— Казна та Політика
Міністр фінансів України Віктор Пинзеник повідомив, що План по надходженню до загального фонду держбюджету за лютий та за два місяці 2006 року виконано на 100,5%.
Як повідомили FINANCE.UA у прес-службі міністерства, надходження до загального фонду держбюджету (з офіційними трансфертами) за лютий склали 7,0 мільярдів гривень при плані 6,9 мільярдів гривень.
Пинзеник повідомив, що планові завдання по надходженню коштів до Державного бюджету виконані всіма головними адміністраторами по основних планових показниках.
Надходження загального фонду держбюджету (з офіційними трансфертами) за січень-лютий 2006 року склали 12,7 мільярдів гривень при плані 12,2 мільярдів гривень, що становить 104,1%.
Проти січня-лютого минулого року надходження до загального фонду держбюджету (з офіційними трансфертами) становлять 130,4%.
По відшкодуванню ПДВ Уряд, як і в 2005 році, знову виконав свої зобов'язання перед суб'єктами господарювання. При плані по відшкодуванню ПДВ на 2 місяці в сумі 1,8 мільярдів гривень фактично повернуто платникам податків 1,9 мільярдів гривень, або на 70,4 мільйонів гривень більше запланованого.
За матеріалами: Finance.ua
Поділитися новиною
Також за темою
Банки заблокували понад 80 тисяч клієнтів через схеми «дропів»
Мінфін почав готувати бюджетну декларацію на 2027−2029 роки
Держави, що купили для України найбільше американської зброї
У січні 2026 року товарообіг України склав $9,9 млрд
У січні працівникам, які повертають тепло киянам, виплатили 44 млн грн
Укроборонпром уклав угоду з провідною компанією Саудівської Аравії
