Пільги та субсидії призначатимуть за новими правилами — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Пільги та субсидії призначатимуть за новими правилами

Казна та Політика
12599
Міністерство соціальної політики пропонує змінити Методику розрахунку середньомісячного сукупного доходу сім’ї для надання соціальних послуг. Пропонується включати в дохід грошові перекази з-за кордону.
Про це повідомляється в проекті, оприлюдненому для обговорення на сайті Федерації профспілок України (ФПУ).
Нові доходи. Згідно з проектом, при обчисленні сукупного доходу сім’ї враховуються доходи в грошовій формі, а також в іноземній валюті, отримані з будь-яких джерел як на території України, так і за її межами.
До сукупного доходу сім’ї додатково планується включити:
  • грошові перекази, отримані з-за кордону.
  • інші доходи, відомості про які отримані від Державної податкової служби України та Пенсійного фонду України, а також доходи, які задекларовані особою.
Доходи членів сім’ї. Водночас документом пропонується встановити, що особи не включаються до складу сім’ї одержувача соціальних послуг у разі, якщо вони фактично не проживають разом. Це можна зробити на підставі акта обстеження житлово-побутових умов, відомостей з реєстру територіальної громади, що підтверджують відомості про місце проживання (перебування) особи, документально підтверджених даних проживання за іншою адресою (договір оренди майна, відомостей з місця навчання/роботи).
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас