Кількість перевантажених автомобілів на українських дорогах зменшилася в 30 разів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кількість перевантажених автомобілів на українських дорогах зменшилася в 30 разів

Казна та Політика
332
Кількість перевантажених автомобілів в Україні зменшилася в 30 разів після того, як почала повноцінно працювати система комплексів зважування у русі (Weight in motion, WiM).
Про це розповів заступник голови Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор) Андрій Івко.
«З 1 жовтня минулого року, коли почав діяти закон, який дозволяє зважувати автомобілі в русі, ми спостерігаємо різке зменшення кількості перевантажених автомобілів. Їхня кількість зменшилася не вдвічі-втричі, а одразу в 30 разів. Це сталося після того, як було встановлено 100 автоматичних комплексів, які дозволяють зважувати вантажні автомобілі в русі. Найближчим часом ми плануємо додатково встановити ще 50 таких комплексів», – сказав Івко.
Урядовець розповів про принципи, якими керується організація при виборі дороги, яку ремонтуватимуть у першу чергу.
«Цього року ми плануємо відремонтувати дороги до туристичних магнітів Черкащини – Буцького каньйону та Чигирина й Холодного Яру. При виборі керуємося рекомендаціями Державного агентства регіонального туризму. Також у наших планах – будівництво на Черкащині бетонної дороги від Звенигородки до Ватутіного. Це свого роду експеримент, який ми вперше застосуємо на Черкащині», – розповів перший заступник голови Укравтодору.
В планах Укравтодору відремонтувати цього року 259 кілометрів доріг на Черкащині. Минулого року було відремонтовано понад 200 кілометрів доріг.
Нагадаємо, закони, які запроваджують адміністративну відповідальність за правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, що зафіксовані за допомогою засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, зокрема в автоматичному режимі через платформу зважування-у-русі (систему WiM), набули чинності з 1 жовтня 2021 року.
Перші комплекси WiM в Україні почали встановлювати у серпні 2019 року
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас