Amazon більш ніж вдвічі підвищила базову зарплату: скільки тепер зароблятимуть працівники — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Amazon більш ніж вдвічі підвищила базову зарплату: скільки тепер зароблятимуть працівники

Фондовий ринок
1630
Гігант електронної комерції Amazon більш ніж вдвічі підвищив максимальний рівень базової зарплати для корпоративних працівників і IT-спеціалістів. Річна ставка зросла зі 160 до 350 тисяч доларів.
Про це повідомляє Bloomberg.
Компанія, як і решта техгігантів, останнім часом переживає складнощі найму і утримання працівників. Плинність кадрів в Amazon досягла кризового рівня – минулого року з посад пішли рекордні 50 топменеджерів.
Окрім підвищення максимальної базової зарплати для корпоративних працівників та IT-фахівців, Amazon також планує збільшити виплати для більшості посад по всьому світу і змінити терміни нарахування акцій, щоб вони відповідали кар’єрному зростанню співробітників.
“Минулого року ринок праці був особливо конкурентним, і після детального аналізу різних варіантів, оцінивши економіку нашого бізнесу і необхідність залишатись конкурентоспроможними для залучення і утримання найкращих талантів, ми вирішили значно підвищити рівень компенсацій”, – повідомили в Amazon.
Додамо, що наприкінці 2021 року компанія налічувала 1,6 мільйона співробітників по всьому світу, включно з працівниками складів з погодинною оплатою та офісним персоналом. Раніше працівники складів отримували менше ніж 15 доларів на годину, однак у вересні 2021 року компанія підвищила їхню зарплату до 18 доларів на годину.
Також у вересні Amazon запропонувала оплатити навчання для понад 750 тисяч своїх співробітників у США, які прагнули отримати ступінь бакалавра у місцевих університетах і коледжах. Компанія погодилась покрити витрати на підручники і навчання протягом чотирьох років для співробітників з погодинною оплатою, які працюють у компанії від 3 місяців і більше.
За матеріалами:
Телеканал 24
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас