Власник бренду BlackBerry остаточно відмовився від розробки смартфонів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Власник бренду BlackBerry остаточно відмовився від розробки смартфонів

Технології&Авто
693
Американська компанія OnwardMobility, яка є власником ліцензії на бренд BlackBerry з середини 2020 року, вирішила відмовитися від розробки смартфонів. Спочатку передбачалося, що розробник випустить не менше ніж один смартфон 2021 року, але цього не сталося. В кінці минулого року з’являлися чутки про те, що компанія планує представити апарат з фізичною клавіатурою і підтримкою 5G. Тепер же стало відомо, що розробники вирішили припинити розвиток проекту.
На не надто успішне просування проекту вказує і те, що за півтора року розробки OnwardMobility не показала широкій публіці жодного готового пристрою, його фотографії і навіть рендера. Якщо смартфон і існував, то за межі компанії йому, найімовірніше, так і не вдасться вийти. Відзначимо, що OnwardMobility не розкривала інформації щодо вигляду нового смартфона BlackBerry.
Ходили чутки, що розробники не поспішають вносити якісь інновації в дизайн пристрою, вважаючи за краще орієнтуватися на зовнішній вигляд попередніх моделей бренду. Повідомлялося, що розробники можуть випустити пристрій, візуально схожий з BlackBerry Priv, вертикальним слайдером зі строгим дизайном і фізичною клавіатурою під дисплеєм. Цей апарат був представлений в 2015 році і став першим пристроєм бренду, що працює під управлінням ОС Android. Він розроблявся інженерами BlackBerry ще до того, як компанія продала ліцензію на бренд.
Відмова OnwardMobility від розробки смартфона BlackBerry може бути пов’язана з рішенням оригінальної канадської компанії продати всі свої патенти, пов’язані з мобільними пристроями. Покупцем цих активів стала компанія Catapult IP Innovations, яка заплатила $ 600 млн ($450 млн готівкою плюс вексель на решту суми). До цього Catapult IP Innovations не була пов’язана з мобільним ринком. Не виключено, що компанія може виявитися патентним тролем, який, володіючи правами на різні технології, вимагатиме виплати роялті за їх використання. Відзначимо, що в результаті угоди BlackBerry отримала не тільки гроші, але і ліцензію на використання проданих патентів в майбутньому.
За матеріалами:
3dnews.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас