Samsung розробляє смартфон з унікальною складаною системою — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Samsung розробляє смартфон з унікальною складаною системою

Технології&Авто
370
У черговому патенті Samsung описується оригінальна конструкція смартфона з гнучким дисплеєм. Особливістю гаджета в такому форм-факторі може стати можливість складати і розкладати його в обидві сторони: як всередину, так і назовні.
На прикладених до патенту схематичних зображеннях продемонстровано, що вертикально гаджет можна складати назовні, а горизонтально — всередину. Для цього інженери передбачили відразу два шарніри. Патент був поданий південнокорейським виробником електроніки ще 13 липня 2021 року, але оприлюднений лише зараз.
Samsung розробляє смартфон з унікальною складаною системою
На відміну від Galaxy Z Fold3, місце розташування вертикальної лінії згину виконано таким чином, що права частина екрану ширша за ліву. Це зроблено для того, щоб навіть в складеному стані можна було користуватися камерою, розташованою на задній кришці.
Горизонтальний вигин виконаний суворо по центру і розрахований на складання пристрою екраном всередину. Візуально такий форм-фактор схожий з тим, що раніше використовувався в комунікаторах і КПК. На думку інсайдерів, наявність додаткової лінії вигину вимагатиме від Samsung доопрацювання самих дисплеїв перед потенційним випуском подібного гаджета.
За матеріалами:
4PDA
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас