У YouTube додадуть функції NFT для нових форм заробітку на відеоплатформі — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У YouTube додадуть функції NFT для нових форм заробітку на відеоплатформі

Фондовий ринок
479
Генеральний директор YouTube Сьюзан Войчицкі розповіла про плани щодо додавання функцій NFT для розширення інновацій на відеоплатформі. Це рішення значною мірою допоможе творцям контенту використовувати нові технології на платформі.
Про це вона повідомила у своєму щорічному листі з викладом пріоритетів компанії.
Войчицкі очікує, що інтеграція функцій NFT невзаємозамінних токенів (цифрових документів, що засвідчують права на що-небудь, у випадку з цим майданчиком — на відеоконтент) допоможе зміцнити і поліпшити досвід авторів і шанувальників контенту на платформі.
Останнім часом YouTube прагне запропонувати творцям контенту нові способи заробітку на платформі, крім реклами.
«Минулий рік у світі криптовалют, невзаємозамінних токенів (NFT) і навіть децентралізованих автономних організацій (DAO) висвітив раніше неймовірну можливість зміцнити зв’язок між творцями і їх шанувальниками. Ми завжди зосереджені на розширенні екосистеми YouTube, щоб допомогти авторам отримати вигоду від нових технологій, включаючи такі речі, як NFT, продовжуючи при цьому зміцнювати і покращувати досвід, який творці і шанувальники отримують на YouTube», — заявила Сьюзан Войчицкі.
Вона не уточнила, як саме функції NFT будуть інтегровані з майданчиком YouTube.
YouTube приєднується до Twitter, який вже дозволив людям розміщувати NFT як фотографії профілю. Конкуренція між акціями NFT посилюється, оскільки Instagram, що належить Meta Platforms, також працює над аналогічною пропозицією.
Також в компанії розглядають Web3, нову ітерацію Всесвітньої павутини на основі блокчейна, як джерело натхнення для розширення інновацій на платформі. Web3 — набір технологій на основі блокчейна, які повинні лягти в основу нової ітерації Інтернету, який буде відрізнятися від нинішньої моделі Інтернету, в якій протягом останніх двох десятиліть домінують Google і кілька інших технологічних гігантів.
Повідомляється також, що відеохостинг буде вдосконалюватися в таких сферах, як ігри, покупки, музика і короткометражні фільми. Також Войчицкі зазначила, що YouTube Shorts з моменту запуску наприкінці 2020 року набрав більше ніж 5 трлн переглядів.
Крім того, на платформі можуть з’явитися в найближчий рік такі функції:
  • спільні прямі трансляції, які зможуть вести відразу кілька користувачів;
  • сортування коментарів з прив’язкою до певного моменту часу у відео;
  • перемотування відеозапису, що транслюється на ТБ, за допомогою смартфона;
  • придбання спонсорства на ютюб-каналі для іншого глядача під час трансляції.
За матеріалами:
Діло
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас