Meta розповіла, чи може компанія піти з ЄС — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Meta розповіла, чи може компанія піти з ЄС

Технології&Авто
519
У Meta спростували згадку про можливий вихід з ЄС як «загрозу» і заявили, що інформування Комісії з цінних паперів та бірж про подібний сценарій не є відбитком планів.
Про це заявила компанія у листі до видання Mashable.
«У нас немає абсолютного бажання і планів виходити з Європи, але проста реальність така, що Meta та багато інших компаній, організацій та служб покладаються на передачу даних між ЄС та США, щоб керувати глобальними послугами», — заявила менеджер з комунікацій Meta Діна Ель-Кассабі.
Читайте також: Цукерберг назвав причини падіння акцій Meta-Facebook більш ніж на чверть «Як і інші компанії, ми дотримувалися європейських правил і покладаємося на стандартні договірні умови та відповідні гарантії даних для роботи глобальної служби.
По суті, підприємствам потрібні чіткі глобальні правила для захисту трансатлантичних потоків даних у довгостроковій перспективі, і як i понад 70 інших компаній у широкому спектрі галузей, ми уважно стежимо за потенційним впливом на наші європейські операції з розвитком цих подій", — додала вона.
Повідомлялось, що компанія Meta може зупинити роботу соцмереж Facebook та Instagram у Європі через суперечку щодо місця зберігання персональних даних користувачів.
За матеріалами:
Економічна Правда
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас