707
Євроконтроль визначив найбільші аеропорти Європи за кількістю рейсів
— Світ
Найбільшим аеропортом Європи за кількістю рейсів на початку лютого став Стамбул з показником 893 вильоти і прильоти на день, повідомив гендиректор Євроконтролю Імон Бреннан.
Ця організація об’єднує диспетчерів по всій Європі і в деяких державах за її межами.
На другому місці — амстердамський Схіпхол з результатом 826 рейсів на день, на третьому — Барахас в Мадриді з результатом 778 вильотів і прильотів на день.
У ТОП-10 найбільших повітряних воріт увійшли також Франкфурт, Шарль-Де-Голль в Парижі, Хітроу в Лондоні, Сабіха Гекчен в Стамбулі, Мюнхен, Барселона і Лісабон.
Євроконтроль склав рейтинг на основі середнього числа рейсів на день в період з 30 січня по 5 лютого 2022 року. Він включав всі вильоти і прильоти, в тому числі невеликих літаків бізнес-авіації, і не враховував пасажиропотік.
У рейтинг потрапив Стамбульський аеропорт Сабіхі Гекчен в Азії, але при цьому не включені європейські аеропорти Росії. Це пов’язано з тим, що Туреччина є членом Євроконтролю, тоді як Росія не входить до організації.
За матеріалами: Avianews.com
Поділитися новиною