В Україні викрили мережу call-центрів, через яку виманювали дані банківських карток — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні викрили мережу call-центрів, через яку виманювали дані банківських карток

Кримінал
1238
Національна поліція України ліквідувала мережу шахрайських call-центрів, через які зловмисники виманювали паролі від банківських карток у довірливих громадян.
Про це повідомляє МВС у Facebook.
«Офіси call-центрів знаходилися у Києві, Львові та Одесі. Понад 140 працівників, представляючись співробітниками банківських установ або правоохоронних органів, під різними приводами змушували громадян повідомити особисті дані та паролі. Для цього вони використовували психологічні методи впливу та діяли за підготовленою інструкцією», — сказано в повідомленні МВС.
Також зловмисники користувалися програмою підміни телефонного номера, аби замаскувати свою діяльність. Клієнтські бази даних скуповували у DarkNet. Сфера їх «діяльності» розповсюджувалася на територію пострадянських країн.
В Україні викрили мережу call-центрів, через яку виманювали дані банківських карток
За попередньою інформацією, отримані в такий спосіб кошти переказували на електронні гаманці, картки підконтрольних осіб, а також переводили у криптовалюту.
Тривають заходи для встановлення організаторів та учасників злочинної діяльності, повного кола постраждалих та суми завданих збитків.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас