Apple скорочує постачання iPad, щоб забезпечити безперебійне виробництво iPhone 13 — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Apple скорочує постачання iPad, щоб забезпечити безперебійне виробництво iPhone 13

Технології&Авто
263
Видання Nikkei Asia повідомляє, що поставки планшетів iPad залишаються обмеженими, оскільки Apple віддає пріоритет виробництву iPhone.
Подробиці. Цей висновок заснований на більш ніж двомісячному аналізі даних про постачання. Nikkei Asia відстежує строки доставки продуктів Apple в 25 ключових країнах і регіонах, включаючи США, Китай і Японію, з початку листопада. Як виявилося, термін очікування нових iPad зараз становить до 9 тижнів. Наприклад, клієнти, які замовили новий iPad (модель 64 ГБ) на вебсайті Apple 28 січня, зіткнулися з середнім очікуванням близько 50 днів, що трохи краще, ніж 55-денний термін доставки замовлень iPad, розміщених на початку грудня.
Особливо це помітно на ринку Азії. Так, покупцям на Філіппінах довелося б чекати до 63 дні, якби вони замовили iPad кольору «сірий космос» на 256 ГБ 28 січня. А для споживачів у Малайзії час очікування становить близько 54 днів.
А ось час очікування нових iPhone скоротився з місяця до приблизно 10 днів. Згідно з аналізом Nikkei Asia, для iPhone 13 Pro на 256 ГБ час доставки в середньому по 25 ключовим країнам скоротився приблизно до 10 днів. Терміни доставки Apple Watch 7 також скоротилися приблизно до 10 днів з більш ніж місяця за той самий період.
Нагадаємо, через глобальну кризу Apple не змогла уникнути проблем з постачаннями в минулому році. Щоб впоратися з ситуацією, компанія почала перерозподіляти деякі загальні компоненти з лінійки iPad в нову серію iPhone 13, щоб забезпечити безперебійне виробництво свого флагманського продукту напередодні святкового сезону.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас