427
Чотири міжнародні траси покриті швидкісним зв'язком на 98% - мобільні оператори
— Фондовий ринок
Чотири міжнародні траси в Україні (Київ — Львів, Київ — Одеса, Київ — Харків і Київ — Дніпро) покриті швидкісним інтернетом на 98%.
Про це заявили СЕО Vodafone Україна Ольга Устинова і президент Київстар Олександр Комаров.
У Vodafone Україна відзначили, що інші дороги національного масштабу поки що покриті на рівні 80%.
Читайте також: Скільки українці платитимуть за інтернет цього року
«У нас на цей рік заплановано мінімум 500 нових базових станцій, які ми повинні побудувати по дорогах. І я впевнена, що ми прискоримося в свої строки, точно не будемо орієнтуватися на ліцензійні умови, усвідомлюючи, наскільки кожному з нас зараз важливо перебувати на зв’язку», — заявила Устинова.
У свою чергу, в Київстар додали, що в 2022 році оператор планує завершити покриття швидкісним інтернетом всіх міжнародних шляхів — це 29 автодоріг протяжністю десь 9 тис. км.
«Щоб побудувати ці 150 км, Київстар модернізував 55 базових станцій, вклавши близько 70 млн грн в цю модернізацію. Це невелика ділянка, але в цьому році ми вже покрили чотири міжнародні шляхи до 98% покриття», — заявив Комаров.
Після цього в компанії планують зайнятися національними дорогами — це приблизно 5 тис. км.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Банки декількох країн посилили контроль щодо клієнтів, пов’язаних із росією
Fitch підвищило рейтинг України після реструктуризації боргу
Інвесткомпаніям змінюють правила: що планує регулятор ринку капіталу
Ще 23 АЗС Коломойського переходять під контроль нового власник
НКЦПФР включила до списку сумнівних інвестиційних проєктів ще два кейси
Укрзалізниця повідомила, які потяги затримуються через аварію під Коростенем (список)
