Samsung розробляє складаний Z-подібний смартфон зі стилусом — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Samsung розробляє складаний Z-подібний смартфон зі стилусом

Технології&Авто
280
Все більше даних вказує на те, що Samsung розглядає можливість випуску складаного смартфона з відмінним від існуючих моделей форм-фактором. В одному з нових патентів південнокорейської компанії описується апарат, що складається двічі, з вбудованим стилусом S Pen.
Зображений в патенті пристрій складається в двох місцях у формі літери Z. При цьому в складеному стані дві третини екрана приховані всередині, і апарат нагадує звичайний смартфон. При розкритті користувач отримує один великий дисплей. Подібна конструкція дозволяє відмовитися від додаткового екрана, як це зараз зроблено в тому ж Galaxy Z Fold3.
Samsung розробляє складаний Z-подібний смартфон зі стилусом
Від попередніх Z-подібних концептів новий варіант відрізняється заглибленнями в корпусі, де в складеному стані зберігається і заряджається стилус S Pen. Щоб перо не випадало при розкритті пристрою, воно додатково тримається за допомогою магнітів, подібно до того, як це реалізовано в планшетах компанії.
Samsung розробляє складаний Z-подібний смартфон зі стилусом
Варто зазначити, що це вже далеко не перший патент Samsung на складаний смартфон з S Pen. Крім того, у компанії вже є стилус S Pen Fold Edition, призначений спеціально для пристроїв з гнучкими екранами.
За матеріалами:
4PDA
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас