Банки не поспішають підключатися до системи автоматичного арешту рахунків боржників - Мін'юст — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Банки не поспішають підключатися до системи автоматичного арешту рахунків боржників - Мін'юст

Казна та Політика
13455
Банки не поспішають підключатися до системи автоматичного арешту рахунків боржників. Наразі до Системи електронної взаємодії з банками підключено 20 банків, а два – відключилися.
Про це в інтерв’ю Укрінформу повідомив заступник міністра юстиції Андрій Гайченко.
«Банки не поспішають підключатися, навіть два вже відключилися. Припускаю, їхні клієнти дали знати, що їм це не треба і вони б хотіли, щоб банк отримував постанову про арешт коштів на папері, щоб боржник встиг вивести кошти з рахунку. Наразі до Системи електронної взаємодії з банками підключилися 20 банків», – сказав Гайченко.
Він уточнив, що станом на 12 січня підключені до системи ПриватБанк, Універсал Банк, ОКСІ Банк, Таскомбанк, Індустріалбанк, Банк Восток, ПроКредит Банк, Банк Львів, Конкорд, Райффайзен Банк Аваль, Кредобанк, ОТП Банк, Ідея Банк, МетаБанк, Банк «Український капітал», Агропросперіс Банк, Укрсиббанк, Радабанк, Банк Авангард, Альфа-Банк.
Нагадаємо, із 6 липня 2021 року повноцінно запрацювала автоматизована система виконавчого провадження, яка дозволяє блокувати кошти на банківських рахунках боржників.
Наказом Міністерства юстиції України від 23 березня 2021 №1061/5 затверджено Порядок автоматизованого арешту коштів боржників на рахунках у банках.
Порядок визначає процедуру автоматизованого арешту коштів боржників на рахунках у банках за виконавчими провадженнями за допомогою автоматизованої системи виконавчого провадження (АСВП) шляхом інформаційної взаємодії державних або приватних виконавців та банків.

Автоматичний арешт рахунків боржників. Що це означає та що робити

За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас