Творці NFT-серверу в Minecraft продали токени на $1,2 млн за 8 хвилин і зникли — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Творці NFT-серверу в Minecraft продали токени на $1,2 млн за 8 хвилин і зникли

Світ
2344
Група розробників створила NFT-сервери в Minecraft Blockverse для гравців. 10 тисяч токенів розкупили за 8 хвилин, після чого творці зникли разом з 1,2 мільйонами доларів, які отримали від продажу NFT. Про це повідомляє NME.
Для входу на NFT-сервери в Minecraf гравцям потрібно було купити кілька токенів. Їх почали продавати 24 січня, але через 8 хвилин після старту продажу їхній сайт Blockverse і сервер в Discord були відключені.
У Twitter розробники Blockverse останній раз писали 24 січня, запевняючи, що сервер почав офіційно працювати.
Водночас гравці повідомили про зупинку роботи Blockverse. Деякі користувачі втратили кілька десятків тисяч доларів на проекті. Наприклад, користувач illiquidassets, який допомагав розробникам Blockverse з маркетингом, втратив 26 тисяч доларів.
Через деякий час один з розробників вийшов на зв’язок. Він повідомив, що нібито нікого не обманював, а сервер перестав працювати через низку проблем.
TheGamer з’ясувало, що випущені Blockverse NFT вже встигли перепродати майже за 2,1 мільйона доларів. Розробники заявили, що готові передати гравцям виручку від продажу ігрових NFT і права на Blockverse, проте про ті 1,2 млн доларів мова не йде.
За матеріалами:
Діло
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас