Samsung прискорить оновлення своїх смартфонів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Samsung прискорить оновлення своїх смартфонів

Технології&Авто
471
Samsung досить швидко випустила оновлення до Android 12 для великого числа своїх пристроїв, включаючи моделі 2019 року, але зупинятися на цьому не збирається. Як стало відомо, південнокорейський виробник має намір переглянути свою політику, щоб ще прискорити розгортання нових прошивок.
Як повідомляє портал SamMobile, в минулому році Samsung змінила спосіб поширення прошивок для смартфона Galaxy A52, прибравши в Європі прив’язку до коду конкретної країни. Через останню терміни доступності оновлення для конкретного пристрою могли розтягуватися на тижні і навіть місяці, коли в одній країні апарат вже отримав апдейт, а в іншій — ще ні. Згідно інформації, що з’явилася, компанії збирається застосувати нову стратегію для більшого числа гаджетів.
Вказується, що відразу для деяких майбутніх пристроїв Samsung розробляє універсальну прошивку без прив’язки до коду конкретної країни. Серед цих апаратів вже числяться моделі Galaxy S22, A53, A33 і A13. Не виключено, що подібна стратегія буде застосовна до всіх майбутніх гаджетів компанії. До слова, для вийшли в Європі Galaxy A42 4G, Galaxy Z Flip 3 і Galaxy Z Fold 3 в прошивках також більше немає прив’язки до країн.
Поки що мова йде тільки про Європу, тому по світу в цілому все ще може бути різниця в термінах випуску оновлень. Незважаючи на це, новий підхід в будь-якому випадку повинен позитивно позначитися на термінах розгортання прошивок. Крім того, це може означати, що більше число користувачів з різних країн зможе брати участь у тестуванні збірок.
За матеріалами:
4PDA
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас