У 2022 році Tesla не буде представляти нові моделі автомобілів — Маск — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У 2022 році Tesla не буде представляти нові моделі автомобілів — Маск

Фондовий ринок
292
Через світовий дефіцит напівпровідникової продукції компанія Tesla не планує випускати нові моделі електромобілів у 2022 році.
Про це повідомляє CNBC.
Tesla відзвітувала про підсумки роботи за четвертий квартал 2021 року, які виявилися кращими, ніж очікували багато експертів.
Так, прибуток склав 2,52 долара на акцію замість 2,36 долара, передбачуваних аналітиками, виручка — 17,72 млрд доларів проти 16,57 млрд. Згідно зі звітом, вона зросла на 65% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, в той час як виручка від продажів автомобілів склала 15,97 млрд доларів, збільшившись на 71%. Чистий прибуток у розмірі 2,32 мільярда доларів зріс приблизно на 760%.
«Наші власні заводи вже кілька кварталів працюють не на повну потужність, оскільки основним стримуючим фактором стали проблеми в ланцюжку поставок, які, ймовірно, збережуться в 2022 році», — йдеться в звіті акціонерів компанії.
Як заявив генеральний директор Ілон Маск у звіті про прибутки та збитки, він очікує, що Tesla залишиться «обмеженою чіпами» в 2022 році.
«Цього року ми не будемо представляти нові моделі автомобілів. Ми, як і раніше, будемо обмежені в своїх комплектуючих», — зазначив Маск.
Він сказав, що замість цього компанія буде працювати над проектуванням та інструментами для створення майбутніх автомобілів.
Така заява підкріплюється рішенням перенести виробництво свого електричного пікапа Cybertruck. Під час презентації Cybertruck в 2019 році компанія заявила, що електричний пікап вийде на ринок до кінця 2021 року. Після цього на сайті Tesla з’явилася інформація про те, що виробництво Cybertruck перенесено на 2022 рік. Тепер заявили про початок виробництва в першому кварталі 2023 року.
На ринку активно працюють конкуренти американського бренду. Кілька китайських виробників електромобілів звернулися до американського виробника мікропроцесорів Nvidia для оснащення його продукцією систем своєї техніки. Це необхідно для конкуренції з моделями Tesla на найбільшому в світі автомобільному ринку.
За матеріалами:
Діло
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас