Українські резервісти отримуватимуть грошову компенсацію: уряд назвав умови — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Українські резервісти отримуватимуть грошову компенсацію: уряд назвав умови

26.01.2022, 19:00Казна та Політика
2463
Під час засідання уряд погодив внесення змін до Порядку та умов виплати деяким категоріям військовослужбовців одноразової грошової допомоги у разі звільнення з військової служби.
Як передає УНН з посиланням на трансляцію засідання, відтепер гроші отримуватимуть резервісти.
Згідно з пояснювальною запискою, військовослужбовці, яких призвали на військову службу під час мобілізації, на особливий період або на військову службу за призовом осіб з числа резервістів в особливий період, і звільняються зі служби — отримають одноразову грошову компенсацію в розмірі 4% місячного грошового забезпечення за кожен повний календарний місяць служби, але не менше 25% місячного грошового забезпечення.
23 квітня 2021 року в Україні набув чинності закон щодо призову на військову службу резервістів в особливий період без оголошення мобілізації.
Закон вводить новий вид військової служби — військова служба за призовом осіб з числа резервістів в особливий період.
Так, в особливий період на військову службу призиватимуть громадян, які уклали контракти про проходження служби у військовому резерві та/або зараховані до військового оперативного резерву. Рішення про проведення такого призову прийматиме Верховний Головнокомандувач ЗСУ за поданням Головнокомандувача ЗСУ. У рішенні визначатимуться категорії резервістів, яких необхідно буде призивати, завдання, обсяги, терміни та порядок проведення призову тощо.
За матеріалами: УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас