ПриватБанк запустив для бізнесу податковий сервіс «Бюджет» — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ПриватБанк запустив для бізнесу податковий сервіс «Бюджет»

Фондовий ринок
678
ПриватБанк запустив новий сервіс для підприємців та корпоративних клієнтів «Бюджет». Finance.ua дізнався подробиці в пресслужби банку.
Сервіс дозволяє прямо в електронному банку «Приват24 для бізнесу» отримувати актуальну інформацію про наявність або відсутність заборгованості з податків з деталізацією за видами податків, причинами виникнення заборгованості тощо.
Щоб отримувати інформацію про податкову заборгованість онлайн, достатньо у веб-версії «Приват24 для бізнесу» вибрати з каталогу послуг та підключити послугу «Електронний документообіг».
  • Далі у вкладці «Бюджет» треба вибрати рік, за який необхідно отримати інформацію, натиснути кнопку «Створити запит» і підписати електронним підписом (SmartID, файловим КЕП або ключем іншого АЦСК).
  • За наявності податкової заборгованості клієнту достатньо вибрати податок та натиснути кнопку «Оплатити».
ПриватБанк запустив для бізнесу податковий сервіс «Бюджет»
Платіж буде створено автоматично, клієнту потрібно лише вибрати рахунок для списання та вказати період оплати, а також, при необхідності, відкоригувати суму. Після підписання та відправлення платежу податок сплачено. Натиснувши на кнопку «Детальніше», буде доступний для скачування файл з таблицею у розрізі податків.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас