З якої країни найчастіше переїжджають до ЄС для роботи — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

З якої країни найчастіше переїжджають до ЄС для роботи

Світ
596
Громадяни Румунії та Хорватії є найбільш мобільними громадянами ЄС. Це означає, що вони найчастіше переїжджають в інші країни Європейського Союзу з робочих причин.
За даними статистики ЄС, близько п’ятої частини або 18,6% румунів працездатного віку проживають в одній з держав ЄС, що робить їх країною з найвищою мобільністю в Європі, повідомляє SchengenVisaInfo.com.
Повідомляється, що далі за частотою переїздів до інших країн Європи по роботі йдуть португальці (10,6%), а також болгари (10,3%).
На частку Німеччини та Швеції припадає менше ніж один відсоток переїздів серед жителів усіх країн ЄС; це означає, що німці і шведи не так часто, як інші громадяни ЄС, воліють переїжджати в інші держави Євросоюзу по роботі і з професійних причин, пояснюють у виданні.
Загальна кількість мобільних громадян ЄС скоротилася до 3,3%, приблизно на 0,9%. Це менше, ніж у 2010 році.
Також стало відомо, що частота переїздів по роботі у віковій групі жителів ЄС у віці 20-64 років збільшилася. 2,3 мільйона осіб працездатного віку прибули з Румунії, більше ніж по одному мільйону з Італії та Польщі і 679 600 з Португалії.
В цілому дані за останнє десятиліття показують, що румуни залишаються найбільш мобільною нацією в ЄС. Крім того, кількість мобільних громадян Хорватії збільшилася на 7,6%.
Найменше між країнами ЄС для роботи стали переїжджати з Фінляндії.
У загальній чисельності постійного населення кількість мобільних громадян Фінляндії знизилася з 2,2% до 1,5% в 2020 році, що є найбільш помітним зниженням в блоці з 27 країн.
Крім того, ці показники були відносно низькими в інших країнах: від 0,8% в Німеччині до 2,8% в Італії, за винятком Португалії, де цей показник становив 10,6%. Крім того, в Італії, Іспанії та Франції загальна кількість громадян збільшилася більш ніж на 50 000 осіб.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас