У Лондоні хочуть запровадити плату за користування особистими автомобілями — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Лондоні хочуть запровадити плату за користування особистими автомобілями

19.01.2022, 23:03Технології&Авто
2160
Адміністрація Лондона має намір ввести обов’язкову плату за поїздки містом на особистих легкових автомобілях. Передбачається, що такий збір дозволить зменшити кількість заторів.
Про це повідомляє The Guardian.
Крім того, платна їзда на персональних автомобілях повинна допомогти в боротьбі зі зміною клімату. У свою чергу, зниження кількості регулярних щоденних поїздок дозволить Лондону стати першим в Європі вуглецево-нейтральним містом до 2030 року. Перспективна система оплати повинна враховувати пройдену кожним автомобілем відстань, час у дорозі і місце розташування автомобіля.
Прийняття єдиної формули оплати не відбудеться раніше 2024 року. На думку Хана, втрати простих лондонців від забруднення повітря і зміни клімату будуть більш істотними, ніж відносно невеликі тарифи на експлуатацію легкових автомобілів. Врятувати ситуацію і гаманець автомобілістів можуть тільки електромобілі. Згідно з проєктом, з електрокарів плата за їзду містом стягуватися не буде.
Також ми писали, що таксист взяв з жінки 10 тисяч доларів за поїздку на півтора кілометра. Всьому виною несправність платіжного терміналу.
За матеріалами: РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас