Volkswagen показав новий седан Lamando (фото) — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Volkswagen показав новий седан Lamando (фото)

Технології&Авто
2520
Volkswagen розсекретила lamando другого покоління. Модель, що випускається в Китаї з 2014 року, вперше серйозно змінилася зовні і всередині, отримавши зовсім незвичну для німецької марки зовнішність і ще більш спортивний імідж.
Також автомобіль змінив тип кузова, перебрався на нову платформу і обзавівся приставкою L до імені. Виробляти Lamando L, як і раніше, будуть на потужностях спільного підприємства SAIC-Volkswagen, а продавати — тільки в Китаї.
Змінивши покоління, седан Lamando став ліфтбеком з похилим дахом і обзавівся нехарактерним для Volkswagen агресивним «обличчям» з широкою решіткою радіатора і оптикою на манер електрокарів ID, з’єднаною тонкою лінією. Ще одна особливість «другого» Lamando — безрамкові двері.
Volkswagen показав новий седан Lamando (фото)
Ліфтбек перебрався на модульну архітектуру MQB Evo, яку ділить з Golf і Octavia, зі стійками типу McPherson спереду і багатоважільною підвіскою ззаду. У довжину модель виросла на 169 міліметрів — до 4784 міліметрів, але недотягнула до китайського Arteon довжиною 4866 міліметрів. Ширина і висота Lamando L — 1831 і 1469 міліметрів відповідно, розмірність колісних дисків варіюється від 16 до 18 дюймів.
Volkswagen показав новий седан Lamando (фото)
У салоні є ще одне незвичне для глобального Volkswagen рішення — єдиний кластер мультимедійної системи і цифрової приладової панелі. У список оснащення також включені люк на даху, електропривод передніх сидінь, адаптивний круїз-контроль, проекційний екран і камера заднього виду.
За матеріалами:
Auto-Consulting
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас