Тростянецький спиртовий завод повторно виставили на продаж — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Тростянецький спиртовий завод повторно виставили на продаж

17.01.2022, 20:35Фондовий ринок
238
Фонд державного майна України повторно виставив на торги Державне підприємство «Тростянецький спиртовий завод», що на Вінниччині, зі стартовою ціною 44 млн грн.
Про це йдеться у повідомленні Фонду державного майна України.
«Предметом діяльності є виробництво та реалізація спирту етилового ректифікованого та інше. До складу єдиного майнового комплексу входять 67 одиниць нерухомого майна (будівлі та споруди)», – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що стартова ціна об’єкта малої приватизації – 44 млн грн. Єдиний майновий комплекс підприємства продаватимуть на аукціоні 3 лютого повідомляє портал Prozorro.Продажі.
Згідно з умовами продажу, покупець Тростянецького спиртозаводу зобов’язаний забезпечити збереження основного виду діяльності підприємства протягом 1 року. Крім того, не допускається звільнення працівників заводу з ініціативи покупця чи уповноваженого ним органу протягом 6 місяців.
Підприємство розташоване у селищі Тростянець Гайсинського району.
Як повідомлялося, перший аукціон з продажу ДП «Тростянецький спиртовий завод» було призначено на 26 листопада 2021 року, але торги не відбулися.
Згідно з даними Вінницької ОДА, станом на 15 січня у Вінницькій області продано 4 об’єкти спиртової галузі, до Державного бюджету спрямовано 127,9 млн грн.
У 2022 році ФДМУ запланував приватизацію ще 6 спиртозаводів, розташованих на Вінниччині.
За матеріалами: Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас