На YouTube з'явилося «розумне» завантаження відео для смартфонів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

На YouTube з'явилося «розумне» завантаження відео для смартфонів

Технології&Авто
743
Команда Google почала впроваджувати нову функцію для відеоплатформи YouTube, яка поки що не стала широкодоступною. Вона називається Smart Downloads (розумне завантаження).
Smart Downloads з’явилася у деяких користувачів додатку YouTube на пристроях з операційною системою Android. Судячи з усього, вона працює в тестовому режимі, Google досліджує можливості і реакцію користувачів на невеликій аудиторії. Доступ до неї отримали переважно користувачі з Європи. Крім того, для роботи потрібна свіжа версія ОС — Android 12.
Smart Downloads дозволяє автоматично завантажувати відеоролики, коли пристрій Android підключено до Wi-Fi. Таким способом можна завантажувати до 20 роликів щотижня. Офлайн-контент з’явиться на сторінці «Завантаження» (на вкладці «Бібліотека»).
Ця функція майже ідентична тій, що пропонується YouTube Music, але дозволяє завантажувати далеко не тільки музичні кліпи. Вона буде корисна користувачам з обмеженням на передачу даних або в місцевості з поганим або відсутнім покриттям стільникового зв’язку.
За матеріалами:
iXBT.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас