0 800 307 555
0 800 307 555

Українська IT-компанія представила самобалансуючий мотоцикл (фото, відео)


Інженери Intellias продемонстрували власну розробку на міжнародній виставці технологій та електроніки CES у Лас-Вегасі (5-8 січня) – концепт самобалансуючого мотоцикла. Finance.ua дізнався подробиці.

Функціонал цієї технології робить її повноцінним асистентом водія і надає можливість автономно керувати транспортним засобом на низькій швидкості.

Характеристики. Самобалансуючий мотоцикл має вбудовані датчики, які реагують на рух транспортного засобу. Автоматизована система стежить за кутом відхилення від вертикальної осі та швидкістю падіння та коригує положення мотоцикла, рухаючи кермо в потрібному для стабілізації напрямку.

Що це дає. Така система значно спростить життя, наприклад, водіям-початківцям, яким складно утримувати рівновагу при повільному русі. Також стабільність під час руху на помірній швидкості особливо важлива в мегаполісах із повільним трафіком. Передова технологія, що була розроблена інженерами Intellias, дозволяє мотоциклу навіть рухатись поруч з водієм.

Самобалансуючий мотоцикл є одним з прикладів проривних рішень та багаторічного досвіду інженерів напрямку автомотів в Intellias.

Довідка Finance.ua:

  • Компанія Intelllias займається розробкою програмного забезпечення для багатьох автомобільних брендів. Такі розробки, як самобалансуючий мотоцикл, дозволяють компанії розвивати свою консалтингову експертизу, на що демонструє попит європейський та американський ринок.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua