Google назвала функції, які з'являться в Android у 2022 році — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Google назвала функції, які з'являться в Android у 2022 році

15.01.2022, 22:13Фондовий ринок
1923
У першій декаді січня в США відбулася спеціалізована виставка CES. Представники пошукового гіганта Google очно на ній не були присутні. Через поширення нового штаму вірусу вони були представлені на виставці віртуально. Співробітники Google розповіли широкій громадськості про плани компанії в частині розвитку програмної платформи Android в 2022 році. З презентації випливає, що Google вирішила запозичити у Apple кілька корисних «фішок», пише prostomob.
Fast Pair. За допомогою функції Fast Pair навушники можуть бути підключені до смартфону через бездротовий інтерфейс Bluetooth буквально в один клік. Розробники Google планують використовувати її для сполучення пристроїв з Google TV і Android TV. Крім цього, IoT-девайси Google почнуть підтримувати протокол Matter, що дозволяє прискорити швидкість їх сполучення.
Розблокування лептопів і смартфонів за допомогою смарт-годинника
Власники смарт-годинників на програмній платформі Wear OS 3 зможуть розблокувати за їх допомогою Chromebook і смартфони на Android за аналогією з iPhone і Apple Watch. Крім цього, користувачі зможуть синхронізувати Android-смартфони з лептопами Chromebook.
Обмін даними між пристроями екосистеми Google
У 2022 році розробники пошукового гіганта мають намір реалізувати можливість обміну даними між пристроями, що входять до складу екосистеми Google. Наприклад, при перегляді кінофільму в навушниках на планшетному ПК вхідний телефонний дзвінок зі смартфона буде автоматично переадресовано. Замість звукової доріжки фільму користувач почує в навушниках голос абонента. Після завершення розмови відтворення кінострічки продовжиться.
Крім цього, програмна платформа Android почне підтримувати просторовий звук. Параметри його відтворення будуть залежати від положення голови користувача.
Синхронізація Android-смартфонів з ПК на Windows
У 2022 році власники смартфонів на Android зможуть синхронізувати їх з ПК, що працюють під управлінням ОС Windows. Учасниками цього проєкту вже встигли стати компанії Intel Corp., HP і Acer.
Апгрейд Google Assistant
Google анонсувала розширення функціональності свого фірмового віртуального асистента. Незабаром автовласники зможуть використовувати Google Assistant для відмикання замків транспортного засобу, прогріву силової установки, отримання даних та ін.
За матеріалами: Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас