На пошті втратили вашу посилку: що робити — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

На пошті втратили вашу посилку: що робити

Особисті фінанси
746
Finance.ua як портал, що дбає про ваші фінанси, дізнався, що робити, якщо на пошті втратили ваше поштове відправлення.
Як пояснює Координаційний центр з надання правової допомоги, якщо ваша посилка так і не потрапила до адресата, вам потрібно звернутись до поштового відділення, де ви направляли посилку із заявою про втрату чи пошкодження відправлення.
В заяві обов’язково потрібно зазначити вид, категорію та номер поштового відправлення або категорію та номер поштового переказу, місце та дата прийняття, прізвище, ім’я та по батькові (для юридичних осіб – найменування) і поштова адреса відправника та адресата, а у відповідних випадках – сума поштового переказу, сума оголошеної цінності поштового відправлення, сума післяплати, дані пред’явленого документа, що посвідчує особу заявника. У разі коли це стосується посилки, прямого контейнера або листа, бандеролі з оголошеною цінністю, у заяві зазначається вид упаковки, детальний перелік та вартість вкладення.
Під час подання заяви відправник повинен пред’явити документ, що посвідчує особу, а також розрахунковий документ. Тому варто завжди зберігати касові чеки та квитанції про сплату відповідної послуги.
У випадку виявлення факту втрати чи пошкодження поштового відправлення, ви маєте право вимагати від працівників відділення поштового зв’язку складання акту, який підписується особою, що склала акт, керівником (адміністратором) поштового відділення та вами.
Далі необхідно звернутись із претензією до підприємства поштового зв’язку та додати всі необхідні копії, що свідчать про порушене ваше право.
В свою чергу оператор поштовою зв’язку у місячний строк повинен письмово надати вам відповідь на претензію. У зазначеній відповіді оператор поштового зав’язку або погодиться з виплатою вам компенсації, або зазначить, з яких причини здійснити виплату неможливо. Якщо ви не згодні з відповіддю, ви маєте право оскаржити її в суді.
Слід пам’ятати, що оператор поштового зв’язку не несе матеріальної відповідальності за поштові відправлення, якщо:
  • поштове відправлення на підставі закону підлягає вилученню, конфіскації або знищенню;
  • втрата або пошкодження вкладення поштового відправлення сталися внаслідок дії непереборної сили (землетрус, ураган, повінь тощо);
  • нестача або пошкодження вкладення поштового відправлення сталися внаслідок порушення відправником встановлених законодавством України правил щодо обмежень у пересиланні предметів та речей;
  • поштове відправлення (поштовий переказ) видано (виплачено) адресату під розписку про одержання;
  • заяву про розшук поштового відправлення (поштового переказу) подано до об’єкта поштового зв’язку після шести місяців з дня приймання;
  • поштове відправлення з оголошеною цінністю, прямий контейнер були прийняті від відправника закритими, оболонка поштового відправлення або сам контейнер, печатка чи пломба відправника не пошкоджені, а маса поштового відправлення або прямого контейнера відповідає масі, визначеній під час його приймання до пересилання.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас