0 800 307 555
0 800 307 555

«Жовта» зона: як працюватиме транспорт у столиці


«Жовта» зона: як працюватиме транспорт у столиці

Сьогодні Київ вийшов з «червоної» зони карантину та перейшов до «жовтої». Finance.ua як портал, що дбає про ваші доходи, дізнався, чи пустять у транспорт без COVID-документів.

Як повідомляє пресслужба КМДА, із 00:00 7 грудня додатково в місті Києві заборонено:

  • пасажирам, окрім осіб, які не досягли 18 років, користуватися послугами громадського транспорту (автомобільним, електричним, у тому числі метрополітеном) без наявності у них негативного ПЛР-тесту на COVID-19 або експрес-тесту на визначення антигена строком дії 72 години; або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини від COVID-19, який може бути застосовано протягом 30 днів від дати введення дози; або «жовтого» чи «зеленого» COVID-сертифіката; або документа про одужання особи від зазначеної хвороби;
  • відвідування ТРЦ особами, які не досягли 18 років, без супроводу дорослих, які мають негативний ПЛР-тест на COVID-19 або експрес-тест на визначення антигена строком дії 72 години; або «зелений» COVID-сертифікат; або документ про одужання.

«Контроль за дотриманням відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів мають забезпечити районні в місті Києві державні адміністрації, Г У Держпродспоживслужби в місті Києві, ГУ Національної поліції в місті Києві, Управління патрульної поліції в м. Києві Департамент патрульної поліції Національної поліції України, КП „Муніципальна охорона“», — зазначили в КМДА.

Довідка Finance.ua:

  • 6 грудня Державна комісія вирішила скасувати з 00 години 00 хвилин 07 грудня 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки на території Донецької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Луганської, Львівської, Одеської, Рівненської, Херсонської областей та міста Києва;
  • в Україні з 6 грудня змінився термін дії «жовтого» сертифіката вакцинації. Замість 120 днів він буде дійсним лише 30. Зокрема, посиляться вимоги для областей «жовтої» зони.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:КМДА
Опитування
В Контексті Finance.ua