0 800 307 555
0 800 307 555

Кому пропонують від 30 000 грн: 5 гарячих вакансій грудня


Кому пропонують від 30 000 грн: 5 гарячих вакансій грудня

Finance.ua як портал, що стежить за ринком праці в Україні, дізнався від rabota.ua про вакансії, де компанії з різних сфер діяльності чекають на професіоналів своєї справи.

Директор мережі дитячих садочків (Рівне). Портрет ідеального кандидата: має вищу дошкільну освіту; досвід роботи методистом або ж керівником дошкільного закладу освіти; вміє управляти колективом вихователів; має досвід роботи у плануванні навчального та виховного процесу.

Майбутній працівник отримає: зарплату від 35 000 грн; офіційне працевлаштування; зручний графік роботи: 5/2 з 9.00 до 18.00; можливість реалізувати свої амбіції.

Архітектор-дизайнер (Київ). Шукають архітектора-інтер’єрника з досвідом роботи та портфоліо.

Робота проєктна, оплата за домовленістю – 30 000-50 000 грн (гонорар за проєкт), 3D-навички вітаються. Пропонується робота в офісі, роботодавець забезпечує всім необхідним для роботи.

Менеджер з логістики міжнародних перевезень (Львів). Вимоги до кандидатів: досвід роботи у транспортних компаніях від 1-го року, розуміння ринку вантажних перевезень; відповідальність, комунікабельність, логічне мислення, цілеспрямованість, самодисципліна, впевнений користувач ПК, знання 1С (бажано).

Умови роботи: повний робочий день – з 9.00 до 18.00, обід – з 13.00 до 14.00; офіційне працевлаштування; забезпечення комп’ютером, мобільним телефоном (+ компенсація витрат на мобільний зв’язок); комфортні умови праці та доброзичлива атмосфера; стабільна та своєчасна оплата праці – 40 000 грн.

Автослюсар-ходовик (Київ). Основні побажання до претендентів: вміння проводити діагностику ходової частини автомобіля, робити слюсарний ремонт ходової частини автомобіля, замінювати технічні рідини; підтримка чистоти робочого місця та інструменту; привітне ставлення до людей та вміння грамотно викладати свої думки; досвід роботи з легковим мультибрендом від 2-х років.

Пропонується: заробітна плата – 30 000-65 000 грн. Умови роботи: надається підйомник та візок з інструментами; комплект одягу з логотипом компанії, хімчистка коштом компанії; роздягальня, душова кімната відпочинку; графік роботи: з 8.00 до 19.00, два вихідні; відпустка – 28 к. д. (надається двома частинами); офіційне працевлаштування.

Керівник IT-проєктів (бізнес-аналітик) (Київ). Для досягнення результатів кандидатам знадобляться: досвід бізнес/системного/аналітика ПЗ від 3-х років; досвід ефективного спілкування із зацікавленими особами на боці бізнес-замовника; досвід підготовки технічних завдань та іншої проєктної документації; базові знання методологій управління проєктами; розуміння типових рішень для клієнт-серверних програм; розуміння принципів реляційних СУБД; досвід розробки діаграм UML; досвід участі в інтеграційних проєктах.

Умови роботи: повний робочий день; оформлення відповідно до КЗпП України; офіс у центрі міста; відмінні можливості для професійного зростання; гнучкі внутрішні процеси; демократичне та лояльне керівництво; зарплата – 30 000 грн; медичне страхування.

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші до зарплати

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Опитування
В Контексті Finance.ua