0 800 307 555
0 800 307 555

Google готується до випуску свого першого розумного годинника в 2022 році


Google готується до випуску свого першого розумного годинника в 2022 році

За даними видання Insider, в 2022 році Google планує повноцінно вийти на ринок розумних годинників і представити власну модель для конкуренції з Apple Watch.

Потенційні Pixel Watch в мережі безустанно обговорюють останні кілька років, але після купівлі Fitbit (угода була закрита на початку 2021 року) їх вихід став сприйматися як вже підтверджений факт. Власне, раніше віцепрезидент і голова апаратного бізнесу Google Рік Остерлох заявив, що придбання Fitbit — це в першу чергу «можливість ще більше інвестувати в WearOS, а також виводити на ринок натільні пристрої Made by Google». І, схоже, перший розумний годинник Google вийде вже в 2022 році — якщо нові відомості підтвердяться.

Повідомляється, що розробкою потенційного першого розумного годинника Google (кодове ім’я — Rohan) займається команда апаратного підрозділу Google Pixel, окремо від Fitbit. У попередніх витоках годинник називали Pixel Watch, але поки що немає достовірних даних, що в підсумку Google вибере саме цю назву для свого першого розумного годинника. При цьому в звіті Insider говориться, що йому відведена та сама роль, що і Pixel для Android: він повинен стати демонстрацією переваг по Google при використанні відповідного обладнання як для споживачів, так і для партнерів компанії. Іншими словами, Google хоче показати іншим, яким має бути розумний годинник на Wear OS. Пристрій буде дорожчим за споріднені моделі Fitbit і стане прямим конкурентом Apple Watch, якщо вірити джерелу The Verge.

Pixel Watch (як би він в підсумку не називався) запропонує базові функції відстеження фізичної активності, включаючи підрахунок кроків і моніторинг. Також повідомляється, що Google працює над інтеграцією функціональності Fitbit в Wear OS під кодовою назвою «Nightlight».

Запуск Wear OS 3 ознаменував початок нової глави в історії платформи для натільних пристроїв — у травні Google уклала партнерство з Samsung для об’єднання Tizen і Wear OS в єдину платформу. Але оновлення Wear OS 3 вийде не раніше кінця 2022 року, і його отримають всього три моделі. Зараз нову ОС можна зустріти тільки в новітніх Samsung Galaxy Watch4 – з встановленим поверх фірмовим інтерфейсом One UI Watch. До речі, на тлі успішного запуску розумного годинника Galaxy Watch4 частка Wear OS злетіла до 17%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua