0 800 307 555
0 800 307 555

Доступні смартфони Samsung отримають захист від вологи


Доступні смартфони Samsung отримають захист від вологи

Згідно з даними південнокорейського видання TheElec, компанія Samsung додасть захист від вологи в смартфони Galaxy початкового і середнього рівня в 2022 році. Таким чином компанія має намір зміцнити свої позиції на ринку доступних пристроїв, де лідирують такі китайські гіганти, як Xiaomi і Oppo.

Повідомляється, що таке рішення дозволить Samsung не лише зробити свої смартфони більш привабливими для споживачів, але і спростити процес виробництва задньої кришки пристроїв, а також знизити вартість цієї деталі. В даний час захист від вологи доступний лише у флагманських рішеннях Samsung, таких як смартфони Galaxy S21, і в обмеженій кількості моделей високого і середнього рівня.

За даними TheElec, Galaxy A33, запуск якого очікується в січні, стане першим доступним смартфоном компанії, захищеним від потрапляння вологи в середину корпусу.

Поки не відомо, яким рейтингом вологозахисту зможуть похвалитися доступні смартфони Samsung. Нагадаємо, що пристрої серії Galaxy S21 захищені від пилу і вологи за стандартом IP68, який дозволяє їм бути стійкими до пилу, бруду і піску, а також занурення у воду на глибину до 1,5 метра на термін до 30 хвилин.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua